Уборка снега

— Уборка снега —

Мы готовы помочь Вам в уборке и в вывоз снега с помощью небольшого и маневренного бобкатам с Вашей территории.

Наши знаменитые снегопады уже не за горами. Уборка и вывоз снега — трудная задача и её лучше доверить профессионалам.

Ждём Вас!

Уборка снега

 

— Уборка снега —

 

 

Meie talved on erinevad, kord lumerohked, kord vähem. Aga kuhjunud lumi, teede libedus ning jääpurikad võivad teinekord saada  saatuslikuks inimestele või ka meie kinnisvarale. Ohtlike olukordade välistamiseks ja varaliste kahjude ennetamiseks soovitame majaomanikel aegsasti planeerida libedusetõrje ja lumekoristusega seonduvad tööd.

Vara- ja kodukindlustuse raames ei hüvita paraku kindlusfirma üldjuhul lumeraskusest tingitud katusekahjustusi. Vastavalt kehtestatud heakorra eeskirjadele on kinnistuomanikel kohustus puhastada lumest oma krundiga piirnevad kõnniteed ning teostada libeduse tõrjet.

Lumekoristuse teenust teostame Bobcat tüüpi minilaaduriga ja väiksemaid töid teeme inimressurssi kasutades ehk labidate, sahkadega. Omame vajalikku tehnikat ja kogenud tööjõudu. Soovi korral teostame lume äravedu.

Peamiselt puhastatavad territooriumid on eraaiad, sissesõiduteed ja kõnniteed.

Väiksemate alade — kõnniteede, hoovide, käiguradade ja muude platside lumest vabastamise korral teostame mehitatud lumekoristust. Eraaedasid puhastame tavaliselt ajal kui plats on autodest tühi.

Libedusetõrje

Puhastamata või libedad kõnniteed, parklad ning hoovid muudavad igapäevaelu raskeks. Koristamata lumevaalud või libedus on ohtlikud nii inimestele, kui autodele.

Teostame libedusetõrjet kõnni- ja sissesõiduteedel, tänavatel ning platsidel. Peale lume eemaldamist katame pinnad graniitsõelmetega või liivaga.

Puhastame katused lumest ja eemaldame jääpurikad

Eriliselt ohtlikuks loetakse puhastamata katuseid. Katuseservadesse tekkiv jää ja jääpurikad on ohuks nii jalakäijatele, autodele kui hoonele endale.

Teostame lumekoristust ja jääpurikate eemaldamist lame- ja viilkatustelt ning seda kiirelt ja ohutult. Võite kindlad olla, et meie kogenud töötajad hoolitsevad Teie katuse eest hästi. Eemaldame lume ja jääpurikad ning räästale või vihmaveerennide külge kogunenud jää.

Soovi korral pakume ka lume äravedu.

Lumekoristustööd ja lume äravedu on tülikas ettevõtmine, selle võiks usaldada asjatundjatele. Aitame Teid meeleldi lume koristamisel ja eemaldamisel. Olgu selleks ridaelamute ümbrused või ettevõtete territooriumid. Pakume teenuseid ühekordse tellimusena ja ka püsihooldusena.

Ootame teid!

Lumekoristuse kontakt:

Iga objekt on unikaalne ja seetõttu tasub kindlasti küsida personaalset pakkumist.

Palun saatke oma päring Контакт

Lumekoristus

.

.

— Уборка снега —

Заказ